NANO5H-NANO63H-NANO125H-NANO160H-NANO250H

[envira-gallery slug="nano-h"]
Compact Multifunction meter suitable for three-phase three or four wires unbalanced load systems. The NANO H version performs additional “advanced” measurements which allow a very efficent monitoring and supply further information about the system operating conditions. Four versions with direct current input 63A, 125A, 160A and 250A supplied with triple miniature CTs have been introduced, alongside the version with the CT input, to reduce cost and wiring time. Thanks to its small size and compatibility with spacings of modular switches, the miniature CTs can be mounted in a very small spaces conditions.

DEIF'in vuruntu önleyici regülatörü (AKR 3), tek silindir algılamayı temel alan vuruntu algılama özelliğine sahip son teknoloji ürünü bir ünitedir.

Doğru vuruntu algılaması için AKR 3, titreşim verilerini bireysel frekanslara ve bireysel seviyelere ayırmak için dijital FFT (hızlı fourier dönüşümü) kullanır.

FFT kullanımı, AKR 3'ün normal motor durumu, dişli çarkı gürültüsü, yatak gürültüsü, normal yanma gürültüsü vb.

“Görüntü” frekanslarını filtrelemek, gerektiğinde işlem yapmak ve izlemek için vuruntu frekanslarını kesin olarak vurgular.

DM 400 Gazı ve ateşleme sistemine haberleşme ile birlikte AKR 3, her bir silindir için ateşleme açısını kontrol etme ve böylece jeneratörün güç çıkışını düşürmek zorunda kalmadan vuruntuyu önleme imkanı sunar.

  • 24 silindire kadar tek tek vuruntu izleme
  • J1939 denetleyiciye iletişim
  • Dijital alarm çıkışları

Biyogaz: Verimliliği arttırma (özet)

Nimtofte Biogas: Aarhus, Danimarka

İlgili Hizmetler