Hakkımızda

 

“Gücümüz Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çözüm Ortaklarımızla Olan Uzun Süreli İlişkilerimizden Gelmektedir.”

 

Teleteknik® Kontrol ve Güç Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, kuruluş tarihimiz olan 2002 yılından günümüz 2022 yılına kadar 20. yılı dolduran mühendislik tecrübemiz sayesinde endüstrinin her alanında faaliyet gösteren firmaların; Elektrik Altyapı Yüklenici Mühendislik, Enerji İzleme, Güç Kalitesi Düzeltme, Enerji Sürekliliği, Elektrik Koruma Sistemleri ve Fabrika - Proses Otomasyonu alanlarındaki taleplerine farklı seviyelerde çözüm üretiyoruz.

Teleteknik® Akıllı Şehircilik ve Raylı Sistemler alanında IoT tabanlı çözümler, Teknik Emniyet alanında; Gaz ve Alev algılama dedektörleri, Motor Emniyet Kutuları, ATEX Elektrik Tesisatı ve ATEX LED Aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

"Proje yaklaşımımız çözümü, planlamadan imalata ve işletmeye ayrıca dışarıdan tedarik etmeye kadar tüm yönleri ile ele alır niteliktedir."

EPC Yüklenici olarak dahil olduğumuz projelerde, çözümü planlamadan devreye alma sürecine kadar, gerekmesi durumunda ise inşaat, işletme ve ayrıca dışarıdan tedarik etme, satınalma - ithalat yönetimi süreçlerini de kapsamımıza almakta, proje yönetimi konusunda yazılım tabanlı çözümler ile planlama yaparak sahada toplam ilerlemeyi günlük olarak takip etmekte ve süreçlerin birbirleri ile çakışmalarından kaynaklanabilecek termin gecikmelerinin önüne geçme konusunda kestirimci yaklaşım göstererek mümkün olan en az sapma ile taahhütlerimizi yerine getirme çabasındayız.

Sürdürülebilirlik Hedeflerimiz

Vizyonumuz | "Sizi daha iyi anlamak - Size en iyi şekilde hizmet vermek"

Şirket olarak belirlediğimiz hedefler ve kendimizi diğer çözüm sağlayıcılardan ayırmak isteme şeklimiz, en iyi şekilde kurumsal vizyonumuz ile ifade edilmektedir;

"Sizi daha iyi anlamak - size en iyi şekilde hizmet vermek".

 • Bu, müşterilerimize onların özel gereksinimlerini daha iyi anlayarak ideal destek sunmak anlamına gelir.
 • Müşterilerimizi dinlemeye, onların ihtiyaçlarını analiz etme ve onları en iyi çözümlerle desteklemeye olan bağlılığımızla yenilikçi, sürdürülebilir bir portföy sunmaya yoğunlaşacağız.
 • Sürekli olarak besleyip geliştirdiğimiz sorumluluk almaya hazır oluşumuzu temel güçlü yanlarımızdan biri olarak görüyoruz.
 • Bu sorumluluğu, müşterilerimize gerçek katma değerli çözümler sunarak ve ürün, çözüm ve hizmetlerimizin kalitesini en iyi hale getirerek çok ciddi bir şekilde alıyoruz.

Prensiplerimiz

 • Müşteri değerine ve iş sonuçlarımıza odaklanırız
 • Stratejik bir şekilde düşünerek rotamızı belirleriz.
 • Değişikliğe öncülük eder, uygulamayı yönlendiririz.
 • Çalışanlarımızı en iyi performansa yönelik olarak motive ederiz.
 • Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşırız.
 • Taahhütlerimizi uygulamaya yansıtırız.

Değerlerimiz

 • Yalınlık: Bizimle iş yapmak kolaydır ve her şeyi yalın hale getiririz.
 • Dürüstlük: Açıklık, karşılıklı saygı ve güveni benimseriz.
 • Cesaret: İşimizin güçlükleriyle başa çıkan girişimcileriz.
 • İlham: Yeniliği teşvik eder, yaratıcılığı destekleriz.
 • Güvenirlik: Taahhütlerimize gönülden bağlıyız.

Startejik İş Birliklerimiz

Teleteknik® ile V4 Energy arasında kapsamı; karşılıklı dış ticaret yönetimi ve mühendislik hizmetleri olan stratejik iş birliği bağı vardır.

V4 Grubu, enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine, tasarımdan mühendislik faaliyetlerine, tedarikten üretime kadar çok geniş çaplı çözümler sunmaktadır. Mühendislik ve tasarım faaliyetleri, ATO energy s.r.o tarafından denetlenmektedir. BPP Energy s.r.o, basınçlı ve basınçsız elemanların üretimi ile ilgilenmekte olup, V4 Enerji Çek ve Slovakya Cumhuriyetlerindeki en güçlü şirketleri Türkiye’de temsil etmektedir. 

Şirket, 2010 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Şirketin amacı, Çek ve Slovakya Cumhuriyetlerinde kâin şirketler için Türkiye’de bir çözüm ortağı olmaktır. Şirket, Çekoslovakya Malı markasını desteklemeye çalışmakta ve Çek ve Slovakya Cumhuriyetlerinde uzun bir geçmişe ve geleneğe sahip enerji sektöründe idame etmektedir. Hâlihazırda bölgenin en güçlü şirketlerinden olan ŠKODA PRAHA, SES TLMAČE, ZAT, BRUSH, ZVVZ GROUP, ENVIRME, MODRANY POWER ve dahası gibi ortaklarla Türkiye pazarında iş birliği yapmaktadır.